Pirital pakutakse tasuta õigusabi

FOTO: SCANPIX

Seoses elanikkonna suure nõudlusega õigusabi ja õigusteenuste järele korraldab Eesti Juristide Liit 8. mail 2019 kell 10-14 tasuta õigusnõustamise ehk Õigusapteegi Pirita linnaosa valitsuses

Õigusapteek korraldatakse linnaosa valitsuse I korruse saalis. 08. mail saab tasuta õigusabi notaritoimingute, pärimisõiguse, perekonnaõiguse, lastele elatisraha, elatisabi, töölepingu seaduse, täitemenetluse, era- ja juriidiliste isikute pankrotimenetluse, kohtusse pöördumise, hagiavaldustele esitatavate nõuete, maksekäsukiirmenetluse, kohalike omavalitsuse ja riigiasutusega suhtlemise ja dokumentide vormistamise, tarbijakaitse ja sinna esitatavate kaebuste lahendamise, korteriühistu, lepingu- ning võlaõiguse alal.

Tasuta õigusabi annavad kõrgelt kvalifitseeritud omaala spetsialistid, kellede hulka kuuluvad vandeadvokaadid, notarid, pankrotihaldur, korteriühistute õigusnõunik, perekonnaõiguse õigusnõunik, töölepingualane õigusnõunik, tarbijakaitse nõukogu liikmed ja kohaliku omavalitsuse jurist.

Õigusapteegi õigusnõustajad annavad õigusabi eesti ja venekeelses. Kõikidele asjahuvilistele ja abivajajatele on tagatud vaba sissepääs ja eelregistreerimist Õigusapteeki ei toimu. Abivajajaid teenindatakse elavas järjekorras.

28.jaanauarist kuni 14. juunini 2019 annavad Tallinna ja Tartu ülikoolide üliõpilased Tallinna linnakantseleis (Vabaduse väljak 7) ja Mustamäe linnaosa valitsuses (A.H. Tammsaare tee 135) tasuta õigusabi.  Täpsem teave vastuvõtu aegade kohta leiab SIIT.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles