Alustas vlogikanal "Vananemine algajatele"

Kuvatõmmis vlogikanalilt nimetusega „Vananemine algajatele".

FOTO: Youtube

YouTube eetris alustas vlogikanal nimetusega „Vananemine algajatele“, kus kõneleb Tallinna Ülikooli Eesti demograafia keskuse teadur ja haridusgerontoloogia lektor  Tiina Tambaum koos eduka vananeja Ants Värnikuga.

Ühiskond vananeb, kliendid vananevad, inimene ise vananeb, aga teadmiste omandamine normaalse vananemise kohta käib endiselt katse-eksituse meetodil. Professionaalne vananeja Tiina Tambaum näitab oma vlogikanalis, mida normaalsed vananejad vajavad ning koos eduka vananeja Ants Värnikuga arutatakse vanusega seotud asju.

Mis on vlog? Vlog on lihtustatult öeldes videopäevik või sotsiaalmeediakanal, kuhu postitatakse regulaarselr videoklippe.  

Esimeses vlogis käib Tiina Tallinna uues kaubanduskeskuses T1 ja vaatab, kas vanemad kliendid tunneks seal ennast mõnusalt ja oodatuna.

Teises vlogis räägivad Ants ja Tiina sellest, mida vanus inimese jaoks tähendab ja miks vanusest mõtlemine on mõttetu ja isegi kahjulik. Järgmisena on Tiinal ja Antsul plaanis arutada vanema ea üksilduse üle ja kas selle leevendamsel ikka robotitele loota saab.

  • Tiina Tambaum on Tallinna Ülikooli Eesti demograafia keskuse teadur ja haridusgerontoloogia lektor ning MTÜ 65B asutaja ja eestvedaja.
  • Vlogis räägitakse eesti keeles, videol on eesti- ja inglisekeelsed subtiitrid.
  • Kanali leiab aadressilt https://www.youtube.com/channel/UCmZnaieT3VouLrwN2XtP3AA
Tagasi üles