Heategevuskontserdid tõid invatakso ostuks üle 1000 euro

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Ants Väärsi

FOTO: Facebook

12. ja 14. augustil toimusid kampaania „Aitame Antsul aidata" raames kaks üritust, mille eesmärk oli koguda raha Ants Väärsi uue invatakso soetamiseks ning mis tõid üle 1000 euro.

2. augustil toimus Suurel Munamäel rahvalik üritus, kus esinesid Väägvere külakapell, „Lahedad Mutid” Lahedalt ja Heino Tartes lõõtsaga, pühapäeval aga astusid Põlva kultuuri- ja huvikeskuses rahva ette näitleja Jan Uuspõld, samuti Aleksandr Koškinina, Heino Tartes ja Sõbrad ning ansambel Mahmõr.

Suurelt Munamäelt lisandus autoostufondi 432,29 eurot ja pühapäevase peo annetused olid 745 eurot, seega kahe päevaga kokku 1177,29 eurot. 

Ants Väärsi tänab kõiki esinema ja kuulama tulnuid, aga ka reklaamikajastusi teinud raadiojaamu Ring FM ja Tre Raadio ning mõlema ürituse õhtujuhte, kelleks olid Urve Järg ja Ilmar Tagel.

Kampaania „Aitame Antsul aidata" tingis vajadus uue kaasaegse invabussi järele, millega oleks võimalus transportida ratastoolis inimest, lamavat haiget kanderaamis, liikumispuudega inimest ja saatjat. Ise raskeid haigusi üle elanud Ants Väärsi poolt on tegu abistamise, mitte äriga, sest ta ei teeni ei tulu ega palka. Uue invabussi maksumuseks hindab Ants Väärsi ligikaudu 40 000 eurot.

    Tagasi üles