Pärnu vabaajamess pakub seenioridele meelelahutust ja tervisenõu

60+
Copy
Dr Adik Levin
Dr Adik Levin Foto: Kuvatõmmis

Seenioride vabaajamess toimub pühapäeval, 9. veebruaril kell 12-16 Pärnu Kaubamajakas. Mess toob väärikas eas rahva kokku juba neljandat aastat.

Seenioride vabaajamess toob selleks päevaks kohale pea 10 000 inimest, muutes Kaubamajaka aatriumi ja koridorid suureks vabaajakohvikuks. Siia on koondatud väärikale eale sobivad tegevusvõimalused: kultuuri-, vabaaja- ja sporditegevuste tutvustajad ning terviseteenuste ja meelelahutuse pakkujad.

Messilaval esinevad mitmed kollektiivid, kuuleb tervisetarku ja hea nõu andjaid. Seekord on korraldajad külla kutsunud lisaks Pärnumaa valdade ning Pärnu ja Haapsalu kultuurikollektiividele Vikerraadiost tuttavad legendaarsed virgutusvõimlejad Viive Ernesaksa ja Martin Kõrvi.

Kasulikku nõu tuleb andma doktor Adik Levin, kes räägib, kuidas 80aastaselt diabeediga hästi koos elada ning annab edasi isikliku kogemuse, kuidas ennast ise aidata, et diabeeti ja ka veresoonkonda ja vererõhku kontrolli all hoida.

Messi programmi juhib Reet Linna ning ka seekord kuulub messi kavva ühislaulmine.

Messilt leiab nii liikumisvõimalusi, muusika-, kunsti- ja käsitööringe, nõuandeid aktiivsuse säilitamiseks ning tervise turgutamiseks.

Tutvuda saab elukestva õppe, taastus- ja heaoluvõimalustega ning päeva- ja kogukonnakeskuste tegemistega.

Nõu on andmas Dementsuse kompetentsikeskus, Inkotuba, pärimusmeditsiini ja ravimtaimede tundjad, kinnisvaraspetsialistid ja paljud teiste valdkondade esindajad.

Mess on külastajatele tasuta.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles