Invatakso soetamiseks on laekunud üle 25 000 euro

Ants Väärsi

FOTO: Facebook

Kampaania „Aitame Antsul Aidata" on mugavama liiklusvahendi soetamise fondi kogunenud 25 076 eurot ja 54 senti, mis on 2130 eurot ja 4 senti rohkem kui kuu aega tagasi. 

See summa on laekunud telefonioperaatorite kaudu, annetustena hoiuarvele ning sularahana, annetajateks on olnud head inimesed, firmad, asutused ja omavalitsused ning viimasel ajal on Antsu toetatud ka läbi korjanduste, heategevusürituste ning kaude, näiteks kampaaniaga seotud reklaamide tasuta edastamise teel.

Juba sel reedel ja pühapäeval toimuvad heategevuskontserdid Suurel Munamäel ning Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuses, neis löövad kaasa mitmed pilli-, näite- ja laulumehed. Paljud tuntud meediainimesed on avaldanud tunnustust heategijale, kes veab haigeid inimesi haiglasse, arsti juurde ja siis taas koju, muutes selle raske protsessi nende jaoks mugavamaks ja lihtsamaks.

Ei saa otsa ka haigete tänusõnad. Põlvamaa memm Aita Kalde on Antsuga käinud mullu detsembrist saati nii silmaopil kui ka arsti juures silmanägemist üle kontrollimas ning teeb seda ka sel nädalal. „Ants on abivalmis, tore ja täpne, temaga on arsti juures käimine muretu," jutustab 79-aastane naine. „Ma olen ratastoolis ja Ants viib mu silmakliinikusse kohe arsti kabinetti."

Võimaluseks Ants Väärsit ja tema veetavaid haigeid toetada on annetamine avatud fondidesse: helistades telefonil 900 6677 annetad kümme eurot, OÜ Antsu Takso arveldusarvele EE611010220241726227 saab annetada enda jaoks sobiva summa.

Heade uudiste portaal Goodnews algatas heategevuskampaania, mille eesmärgiks on aidata Põlvamaa heategijal Ants Väärsil soetada uus invatakso, millega tema saab omakorda abistada hädasolijaid. Uue invabussi maksumuseks hindab Ants Väärsi ligikaudu 40 000 eurot ja oodatud on iga toetus.

Tagasi üles