Täna toimub Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis tervisepäev

FOTO: SCANPIX

Teisipäeval kell 13-16 on kõik huvilised oodatud osalema Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli ja Eesti Õdede Liidu koostöös korraldatava tervisepäeva loengutesse, töötuppa ja tervisenäitajate mõõtmisele (Kännu 67, Tallinn).

„Kõik huvilised saavad esmase ülevaate oma tervisenäitajatest ning häid nõuandeid oma eluviiside parendamiseks. Südame tervise eest hoolitsemine on aktuaalne teema nii noorte, keskealiste kui ka vanemate inimeste jaoks ja kasulikke soovitusi jagub igale vanusele,” ütles Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õppejõud ja Eesti Õdede Liidu Tallinna ning Harjumaa piirkonna juht Gerli Liivet.

Tervisepäeva loengute keskmes on liikumise, stressi, ravimite ning suutervise olulisus ja seos südametervisega. Lisaks mõõdetakse tervisenäitajaid, õpetatakse esmaabivõtteid ning võimalik on arutleda koos Tervishoiu Kõrgkooli õppejõudude ja üliõpilastega tervisliku toitumise ning liikumise üle. Kõrgkooli raamatukogus on avatud temaatiline fotonäitus ning võimalik on osaleda õpitoas, kus õpetatakse elustamise ABC-d.

Tagasi üles