Mustamäel saab tasuta õigusabi

60+
Copy
Foto: Toomas Huik

 Juristide liit 10. veebruaril kell 10-14 tasuta õigusnõustamise ehk õigusapteegi Tallinnas  Mustamäe linnaosa valitsuses.

Õigusapteegis saab tasuta õigusabi notaritoimingute, pärimisõiguse, perekonnaõiguse, lastele elatisraha, elatisabi, töölepingu seaduse, täitemenetluse, era- ja juriidiliste isikute pankrotimenetluse, kohtusse pöördumise, hagiavaldustele esitatavate nõuete, maksekäsukiirmenetluse, kohalike omavalitsuse ja riigiasutusega suhtlemise ja dokumentide vormistamise, tarbijakaitse ja sinna esitatavate kaebuste lahendamise, korteriühistu, lepingu- ning võlaõiguse alal.

Tasuta õigusabi annavad kõrgelt kvalifitseeritud omaala spetsialistid, kellede hulka kuuluvad vandeadvokaadid, notarid, täitur, pankrotihaldur, korteriühistute õigusnõunik, perekonnaõiguse õigusnõunik, töölepingualane õigusnõunik, tarbijakaitse nõukogu liikmed ja kohaliku omavalitsuse jurist.

Õigusapteegi õigusnõustajad annavad õigusabi eesti ja venekeelses.

Kõikidele abivajajatele on tagatud vaba sissepääs ja eelregistreerimist õigusapteeki ei toimu. Abivajajaid teenindatakse elavas järjekorras.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles