T, 29.11.2022

Pirita meestele luuakse oma meesteklubi

60+
Pirita meestele luuakse oma meesteklubi
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Nõmme Vanameeste Klubi on tegutsenud juba kümmekond aastat, korraldanud sadu sündmusi ja klubiõhtuid. Sarnast klubi soovitakse luua ka Piritale.
Nõmme Vanameeste Klubi on tegutsenud juba kümmekond aastat, korraldanud sadu sündmusi ja klubiõhtuid. Sarnast klubi soovitakse luua ka Piritale. Foto: Remo Tõnismäe

11. veebruaril kell 14 toimub Pirita sotsiaalkeskuses Pirita Meesteklubi asutamise koosolek. Kõik Pirita aktiivsed mehed on oodatud.

Pirita linnaosa vanema Tõnis Liinati sõnul osalevad Pirita sotsiaalkeskuse tegevustes praegu valdavalt daamid. “Meestega kokku saades on tulnud jutuks, et naistel on mitmesugused ringid ja tantsutrennid ning eakamad mehed on tihtipeale veidi elust kõrvale jäänud,” nentis linnaosavanem.

“Aga mehed võiksid ju ka isekeskis toimetada ja ühiselt midagi ette võtta,” selgitas Liinat Pirita Meesteklubi asutamise ideed. Pealegi tegutsevad aktiivsed meesteklubid nii mitmeski linnaosas ning ka Pirita naabrite juures Viimsis. Näiteks Nõmme Vanameeste Klubi on tegutsenud juba kümmekond aastat, korraldanud sadu sündmusi ja klubiõhtuid – ega siis Pirita mehed viletsamad ei ole. Olgu siis Pirita meestel oma klubi, sõnas ta.

Tagasi üles