Haabersti sotsiaalkeskus pakub eakatele 35 huviringi

Piljard. Pilt on illustratiivne.

FOTO: Urmas Luik

Lisaks huviringidele toimub sotsiaalkeskuses (Õismäe tee 24) igal kolmapäeval tasuta üritus, kuhu kõik huvilised on lahkesti oodatud. Sel kolmapäeval, 11. septembril kell 15.00 pannakse akordioniansambli Amulett meeleoluka kontserdiga punkt õuekohvikute hooajale.  

Haabersti linnaosa vanem Andre Hanimägi sõnas, et Haabersti sotsiaalkeskuse tegevus on aasta-aastalt laienenud.

„2017. aastal põhjalikult renoveeritud sotsiaalkeskuse avarad ruumid pakuvad selleks ka rohkelt võimalusi. Sel sügisel hakkab tegutsema Haabersti Sotsiaalkeskuses 35 huviringi enam kui 500 huvilisega,“ ütles linnaosavanem.

Tema sõnul lisandub mitmeid uusi ringe, mis suurendavad võimalusi liikumiseks. Septembri alguses algasid sotsiaalkeskuses joogavõimlemise treeningud ja alates oktoobrist toimuvad line-tantsu tunnid.

„Kuna liikumine on eakate vaimsele ja füüsilisele tervisele erakordselt oluline, siis hoolitsetakse sotsiaalkeskuses selle eest, et igaüks leiaks endale midagi sobivat,“ jätkas Hanimägi. „Kes soovib treenida omaette, saab tööpäeviti jõusaalis treenida jalgrattal, jooksulindil või sõudeergomeetril. Sõbraga koos saab mängida koroonat ja piljardit. Loomulikult jätkavad sügishooajal tööd ka pika traditsiooniga käsitööringid, keelekursused ja lauluklubid,“ tutvustas linnaosavanem erinevaid võimalusi.

„Ootame nii oma linnaosa elanikke kui ka külalisi naaberlinnaosadest Haabersti sotsiaalkeskusesse pakutavate võimalustega tutvuma,“ kutsus Hanimägi.

Haabersti sotsiaalkeskuses on kolm peamist tegevussuunda. Eakate koduhooldusteenus, lastetuba tuge vajavate perede lastele ja eakate päevakeskus, kus toimivad huviringid ja korraldatakse avalikke üritusi. 

Tagasi üles