Nakkusteemaline terviseloeng ootab osalejaid

60+
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Foto: SCANPIX

Tallinna Tervishoiu Kõrgkool alustab käte tervise teemalise koolitussarjaga “Kõik on Sinu kätes!”, mille eesmärk on 500 Eesti elaniku koolitamine tõstmaks teadlikkust nakkushaiguste leviku vältimiseks. Koolitus on tasuta ja soovi korral saab koolitajad kutsuda oma seltsile või organisatsioonile külla.

Koolitus sobib vanusele 6-100 ning selle raames räägitakse nakkushaiguste leviku võimalustest - kontakt-, piisk- ja õhklevist, efektiivsetest kätehügieeni meetoditest, käte hooldamise olulisusest ning köha ja aevastamise etiketist. Koolitus kestab orienteeruvalt ühe tunni ning iga osaleja saab koolituse läbimisel vastava tõendi.

“Kutsusime koolitussarja ellu, kuna peame vajalikuks Eesti elanikkonda tervise teemadel harida. “Kõik on Sinu kätes!” raames räägime nakkushaiguste levikust ning selle tõkestamisest ja seda kõigile vanusegruppidele”, ütles projektijuht Piret Gilden. “Olles teadlikumad nakkuste levikust saame viia enda ja oma lähedaste nakatumisriski miinimumini,” lisas Gilden.

Tallinna Tervishoiu Kõrgkool ootab koolitusest huvitatuid endale külla või läheb ise koolitatavate juurde. Koolitus on kõigile tasuta, registreerumine toimub läbi kõrgkooli kodulehe

Tagasi üles