Isad on pühapäeval oodatud lauluväljakule

ERR teeb otseülekande EV100 isadepäeva sündmuselt lauluväljakul, kuid terve päeva vältel leiab eetrist saateid, mis rõhutavad isade ja laste erilist suhet.

FOTO: Wavebreakmedia ltd / PantherMedia / Wavebreakmedia ltd

Pühapäeval tähistatakse isadepäeva ainukordse perepäevaga Tallinna lauluväljakul. EV100 isadepäeval toimub kontsert ja ühistegevused peredele, samuti on lauluväljakul tutvumiseks suur militaartehnika väljapanek. Sündmusest teeb erisaate Eesti Televisioon.

«Juubeliaastal on kõik isad koos oma perega oodatud Tallinna lauluväljakule, et tunda rõõmu isaks olemisest ja lähedastega koos veedetud ajast,» ütles riigikantselei EV100 suursündmuste juht Margus Kasterpalu. «11. novembril möödub ka sada aastat esimese ilmasõja lõpust, mis on oluline pöördepunkt Eesti Vabariigi kujunemisel,» lisas Kasterpalu.

Kaitseväe strateegilise kommunikatsiooni keskuse produtsent Kerli Dello sõnul täitub Tallinna lauluväljak ning selle siseruumid põnevate sündmustega.

«Armastatud esinejate muusika saatel saavad lapsed koos oma isaga takistusrajal mõõtu võtta ning tutvuda Kaitseväe ja liitlaste tehnika, relvastuse ja varustusega. Soodsa ilma korral tuleb kohale lausa helikopter ning Kaitseliidu soomusauto «Estonia»,» lisas Dello.

EV100 isadepäeval esinevad Kaitseväe orkester, Swingers koos Tanja Mihhailova ja Birgit Sarrapiga, Ariadne, Vajé ning Vabariigi pillimees.

Tallinna lauluväljaku kontserdil õnnitletakse ka aasta isa 2018.

Väljas on kaitseväe ja liitlaste tehnika, seiklusrada ja palju muud. Lauluväljaku siseruumides saab proovida sõdurivarustust, kohal on pöörlev auto, Eesti Kaitsetööstuse Liidu esindajad ja mereväe tuukrid oma varustusega. Päevajuht on Venno Loosaar.

ERR-i elamussaadete toimetuse juht Karmel Killandi lausus, et isadepäeva puhul on eriline ka Eesti Televisiooni saatekava. «Alustame hommikul otseülekandega, et viia kodudesse üle Eesti toredad hetked EV100 isadepäeva sündmuselt lauluväljakul, kuid terve päeva vältel leiab eetrist saateid, mis rõhutavad isade ja laste erilist suhet,» lisas Killandi.

  • EV100 isadepäev toimub Tallinna lauluväljakul pühapäeval kell 11-15 ning on kõigile osalejatele tasuta. Sündmust korraldab kaitsevägi.
Tagasi üles