TÄHELEPANU! 60+ festivali programm nüüd saadaval Lisatud III korruse saali kava!

jaga E-post prindi artikkel saada vihje loe ja lisa kommentaare

FOTO: 60+

Vanemaealiste poolt hinnatud festival toimub taas 5.-6. oktoobril. Aasta aastalt üha enam populaarsust kogunud «60+ festival» toimub Tallinnas Salme Kultuurikeskuses.


5. oktoober

Salme Kultuurikeskus avatakse kell 9.00

Teatrisaal, I korrus (uksed avatakse kell 10)

Tasuta sissepääs saali.         

10.30‒10.45           Pärnu Raeküla Vanakooli Teater
10.45-11.15            Akordioniklubi Amulett 
11.15-11.45            „Mida peaks teadma ravimitest?“, Ida-Tallinna Keskhaigla apteegi    juhataja Ülle Helena Meren
11.45-12.30            Paus

Eriprogramm, sissepääs saali piletiga.

12.30-12.35          Avasõnad
12.35-12.45           Tallinna linna esindaja sõnavõtt
12.45-12.55           Sotsiaalkaitseministri Kaia Iva tervituskõne
13.00‒14.00           Ivo Linna ja Antti Kammiste kontsert “Laula mu laulu, helisev hääl”
14.00-14.15           Paus        
 

Tasuta sissepääs saali.

14.15-14.30            Rahvalauluansambel Kalina Krasnaja
14.30-14.45            Tantsugrupp „Ei me ette tea“
14.45 -15.15           „Millal tulla EMO-sse, millal minna perearstile?“, perearst Ida-Tallinna Keskhaigla erakorralise meditsiini osakonna arst, dr Argo Lätt
15.15‒15.45           Töötuba, OÜ Vaikuseminutid, Matti Orav
 

6. oktoober

Salme Kultuurikeskus avatakse kell 9.00

Teatrisaal, I korrus (uksed avatakse kell 9.30)

Tasuta sissepääs saali.

10.00‒10.30           „Kuidas valida ja mõista laboriuuringuid?“ Ida-Tallinna Keskhaigla kliinilise keemia labori vanemarst dr Piret Kedars
10.30‒11.15            „Nipid meditsiinisüsteemis toimetulekuks“ Kadri Tammepuu, Eesti Patsientide Liidu tegevjuht 
11.15‒12.00            Paus

Eriprogramm, sissepääs saali piletiga.              

12.10‒12.20            Tallinna linna esindaja sõnavõtt
12.20‒12.50            Konkursi «Aastad täis sära ja väärikust» laureaatide
väljakuulutamine ja tunnustamine; elutööpreemia üle andmine. 
12.50‒13.00            Tena võimlemisminutid
13.00‒14.00            Koit Toome akustiline kontsert, kitarril Jorma Puusaag. Esitamisel  Jaak Joala laulud

Tasuta sissepääs saali.         

14.15‒14.30            Nõmmeliinid
14.30‒15.00           Töötuba,OÜ Vaikuseminutid, Edvard Ljulko

*Korraldajal on õigus teha kavas muudatusi.

III korruse saali kava
 

5.oktoober, III korruse saal

10.30-10.40     "PIHLAKOBAR".

10.45-10.55     lauluansambel "Далеко ли до Таллина" 

11.00-11.10     Alhambra seeniorid

11.15-11.25     Miraaž

11.30-11.40     Haabersti Sotsiaalkeskuse käsitööklubi "Raudrohi"

11.45-11.55     SINILILL 

12.00-12.10     Tantsurühm “Hõbene”

12.15-12.25     Folkloorirühm "Russitši"

12.25-12.35     koor “Merelaine”

12.40-13.00     PAUS 

13.10-13.20     Lihula naisrühm Tantsulust 60+

13.25-13.35     ansambel “Meloodia”

13.40-13.50     "Blaubard Dance" 

13.55-14.05     Folklooriseltsi Jõgevahe Pere memmed

14.15-14.25     Kadri

14.30-14.40     MAARJAHEIN 

14.40-15.00     PAUS

15.00-15.10     KOHTLA-JÄRVE KULTUURIKESKUSE SEENIORITE LINETANTSURÜHM A.C.D 

15.15-15.25     “Mamma mia!"

15.30-15.40     ELUKAAR

15.45-15.55     HELIKO 

16.00-16.10     Seeniorrühm Ummamuudu

16.10-16.20     Tantsurühm Päripidi

                          

6.oktoober, III korruse saal

10.30-10.40     

10.45-10.55     käsitööklubi "Raudrohi" 

11.00-11.10     TENA VÕIMLEMISED 

11.15-11.25     Hanila Laulu- ja Mänguselts MTÜ 

11.30-11.40     Segakoor VIDEVIK

11.45-11.55     Mustlastantsutrupp Shatritsa 

12.00-12.15     Meesansambel VANAISAD

12.20-12.30     Seltskonnatantsu rühm "Marleen"

12.35-12.45     Tõrva meesansambel

12.45-13.10     PAUS 

13.10-13.20     Pillirühm Karmoskasemud

13.25-13.35     Viljandi Päevakeskuse vokaalansambel SOLIID 

13.40-13.50     Liikumisrühm ILSE

13.55-14.05     Vokaal ansambel Hõbene   

14.10-14.20     Tantsurühm VESIROOS 

14.25-14.35     Tantsurühm "Meelespea"

14.40-14.50     TENA VÕIMLEMISED 

14.50-15.05     PAUS 

15.05-15.15     Seeniortantsu rühm Räämakad 

15.20-15.30     Naisansambel „Meelespea“

15.35-15.45     3 sopranit ja kontsertmeister Benno

15.50-16.00     

16.05-16.15     Kedrus

16.20-16.30     Susanna  

SUUR TEATRISAAL(1 korrus)

5.okt

10.45-11.15     Akordioniklubi AMULETT

10.30‒10.45    Pärnu Raeküla Vanakooli Teater

14.15 -14.30   Vene rahvalauluansambel Kalina Krasnaja

14.30‒14.45    Tantsugrupp ”Ei me ette tea”

6.okt

14.15-14.30     Nõmmeliinid 

Tagasi üles