P, 27.11.2022

Ootamine on läbi! Selgunud on 60+ festivali eriprogrammi artistid

Vaata ka, kuidas saada tasuta kutset!
60+
Ootamine on läbi! Selgunud on 60+ festivali eriprogrammi artistid
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Foto: 60+

60+ festivali korraldustoimkonnal on rõõm teatada, et vanemaealiste poolt hinnatud «60+ festival» toimub 5.-6. oktoobrini Tallinnas Salme Kultuurikeskuses. Nüüdseks on selgunud ka eriprogrammis esinevad artistid, kelleks on..

Reedel, 5.oktoobril esinevad eriprogrammis Ivo Linna ja Anti Kammiste.

Laupäeval, 6. oktoobril esitavad eriprogrammis Jaak Joala laule Koit Toome ja Jorma Puusaag.

Eriprogrammide pileteid saab soetada hinnaga 2 eurot.

Pileteid saab osta Eesti Meedia klienditeenindustest üle Eesti: Tallinn, Tartu, Pärnu, Viljandi, Rakvere, Paide ja Valga. Vaata klienditeeninduste täpsemaid aadresse ja lahtiolekuaegu siit

Festival on kujunenud elukogenud inimestele hinnatud sündmuseks. Festivali mõtteks on tulla kodust välja, kohtuda oma sõprade ja eakaaslastega, kuulata temaatilisi loenguid ja nautida taidluskollektiivide ning tuntud artistide pakutavat meelelahutust.

Festivali ametlik koduleht: www.60plussfestival.ee

Kui sa ei soovi eriprogrammis osaleda, on sul lisaks võimalik alla laadida tasuta kutse, liitudes 60+ uudiskirjaga. 60+ uudiskiri ilmub üks kord kuus ning sisaldab värskeid nippe ja soovitusi tervise-, ilu- ja toiduteemadel, samuti uudiseid muudel elulistel teemadel. Peale «liitun 60+ uudiskirjaga» nupul klõpsamist ilmub kutse allalaadimise link:

Märksõnad
Tagasi üles