Eakate festival toimub ka sel sügisel

60+
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Foto: 60+ festival

Vanemaealiste poolt hinnatud festival leiab taas aset sellel sügisel. Aasta aastalt üha enam populaarsust kogunud «60+ festival» toimub 5.-6.oktoobrini Tallinnas Salme Kultuurikeskuses.

Ajakirja 60+ peatoimetaja Eve Rohtla ütles, et lugejatele on festival juba tuttav ja väga oodatud kohtumispaik. «Festivaliga teeb tihedat koostööd juba mitmendat aastat ajakiri 60+ ja seega leiab vahetult  enne sündmust meie veebilehelt palju sündmusega seotud infot.»

Salme Kultuurikeskuses pakutakse vanemaealistele kahel päeval meeleolukat ning harivat koosviibimist ning tunnustatakse seenioride elu huvitavamaks ja paremaks muutvaid ettevõtmisi. 2017. aastal külastas festivali ligi 5000 inimest. Festival on kujunenud elukogenud inimestele hinnatud sündmuseks – tulla kodust välja, kohtuda oma sõprade ja eakaaslastega, kuulata temaatilisi loenguid ja nautida taidluskollektiivide ning tuntud artistide pakutavat meelelahutust.

Festivali ametlik koduleht: www.60plussfestival.ee

Küsi lisateavet: info@60plussfestival.ee

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles