R, 2.12.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Õigusapteek pakub taas tasuta nõu

60+
Õigusapteek pakub taas tasuta nõu
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Foto: Sebastian Duda/Shutterstock

Neljapäeval, 24. novembril kell 10 avab Eesti Juristide Liidu Õigusapteek oma uksed Vene Kultuurikeskuses (Mere pst 5, Tallinn).

Õigusapteeki on oodatud kõik abivajajad, kes soovivad saada tasuta õigusabi pärimisõiguse, perekonnaõiguse, lastele elatisraha nõuete, töölepingu seaduse, eraisiku pankrotimenetluse, kohtusse pöördumise, hagiavaldustele esitatavate nõuete, maksekäsukiirmenetluse, korteriühistu ja KÜ otsuste, maa- ja omandiküsimuste, lepingu- ning võlaõiguse alal.

Õigusabi antakse eesti ja vene keeles. Nõustamine toimub kell 10–14 ja kliente teenindatakse elavas järjekorras. Tasuta õigusabi annavad 15 vähemalt magistrikraadiga ja viieaastase õigusnõustaja staažiga õigusnõustajat.

Täiendavat informatsiooni § Õigusapteegi korralduse, nõustajate spetsialiteedi ja võimaluste kohta leiate Eesti Juristide Liidu kodulehelt aadressil www.juristideliit.ee, saate küsida telefonil 6313002 või tutvuge informatsiooniga EJL Facebooki leheküljel.

Märksõnad
Tagasi üles