Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Notarid annavad 1. novembril tasuta nõu

FOTO: SCANPIX

1. novembril kell 14-17 ootavad kõik 64 Eesti notaribürood oma maakonna inimesi külla. Oodatud on kõik huvilised, kes soovivad küsida nõu kinnisvaratehingute, pärimise, abieluvarasuhete, ettevõtluse või teistel notaritööd puudutavatel teemadel.

„See päev on mõeldud eelkõige neile, kes satuvad notaribüroosse harvem või ei tunne ennast juriidilistes küsimustes piisavalt kindlalt,” selgitab Notarite Koja esimees Tarvo Puri.

„Päris palju on juurdunud erinevaid müüte ja eksiarvamusi, mis panevad inimesi tegema valikuid, mida nad hiljem kahetsevad."

„Päris palju on juurdunud erinevaid müüte ja eksiarvamusi, mis panevad inimesi tegema valikuid, mida nad hiljem kahetsevad. Kõik perekonda ja vara puudutavad tähtsad otsused tuleb teha läbimõeldult ja emotsioonitult, notari roll on inimesi selles osas suunata ja aidata. Ootame kõiki teisipäeval, 1. novembril uudistama, küsima ja uurima,” kutsub Tarvo Puri huvilisi notaribüroodesse.

„Muidugi on notaribürood ka teistel päevadel avatud, aga ootame, et sellel päeval tulevad ka inimesed, kes alles kaaluvad mõne tehingu tegemist või tahavad lihtsalt nõu küsida.”

Notaribüroode avatud uste päev toimub Eestis esmakordselt. Tasuta nõustamisega osaletakse üle-euroopalises notarite avatud uste päeva projektis, mida koordineerib Euroopa Liidu Notariaatide Nõukogu.

Kõigi Eesti notaribüroode asukohad ja kontaktid leiab siit: https://www.notar.ee/kontaktid

Tagasi üles
Back