L, 1.04.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Viljandimaalt on eakate festivalil osalemas üle 100 inimese

60+
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Eakate festival toimub 5.–6. oktoobrini Tallinnas Salme Kultuurikeskuses. Sel aastal kannab see nime „60+ festivalˮ.
Eakate festival toimub 5.–6. oktoobrini Tallinnas Salme Kultuurikeskuses. Sel aastal kannab see nime „60+ festivalˮ. Foto: Eakate festival

Tänavu 30. septembril ja 1. oktoobril toimuvale eakate festivalile on Viljandimaa Benu apteekidest välja antud üle 100 vabapääsme. Rahvusvahelist eakate päeva tähistav festival toimub Tallinnas Salme Kultuurikeskuses.

Festivali tasuta pileteid saab Viljandimaa Benu apteekidest kuni festivali esimese päevani ehk 30. septembrini.

Harivat ja meelelahutuslikku eesmärki kandva ainsa eakatele suunatud suurürituse raames saab osaleda loengutel, võtta osa töötubadest, kuulata kontserti ja kohtuda lemmiktegelastega sarjast „Õnne 13“. Teiste seas räägib Hendrik Relve kõrges eas reisimisest, toitumisteadlane Mai Maser tervislikest eluviisidest ning apteeker Liia Saava immuunsüsteemi tugevdamisest.

Festivalil on ka Benu apteegi nõuandepunkt, kus saab teha tasuta südametervise raporti, lasta mõõta vererõhku, veresuhkrut, kolesteroolitaset ning küsida asjakohast tervisenõu.

Viljandimaalt on nomineeritud ka viis projekti ja persooni eakate elu edendaja tiitlile. Tänavune võitja kuulutatakse välja festivali toimumise esimesel päeval, mullu pälvis väärika tiitli näitleja Ita Ever.

Festivali infoga saab tutvuda kodulehel www.eakatefestival.ee. Kuuendat aastat toimuva festivali korraldaja on MTÜ Inkotuba koostöös ajakirjaga 60+. Piletilevi toetaja on Benu Apteek, festivali toetavad Tamro Eesti, Corega, TENA, Hasartmängumaksu Nõukogu ja Tallinna Linnavalitsus.

Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Märksõnad
Tagasi üles