„Prillitoosi“ ajutiseks saatejuhiks saab Tiina Park

jaga E-post prindi artikkel saada vihje loe ja lisa kommentaare

Tiina Park

FOTO: Loco Studio/ERR

Eesti Televisiooni 60. aastapäevaks ellu kutsutud aktsioonis „Saatejuhtide vahetus. Legendide eri“ saab „Prillitoosi“ ajutiseks saatejuhiks Tiina Park.

„Kui ma pärast Tartu Ülikooli lõpetamist telemajja jõudsin, olid kõik paremad saated juba ära tehtud. Kuuekümnendate aastate lõpus oli „Noortestuudio“ kuum sõna ja seda õnnestus mul teha viis aastat, kuni pärast skandaalset noorteprogrammi „INFO“ mul igavesest ajast igavesti eetrikeeld anti kui poliitiliselt ebaküpsele toimetajale ja telest lahti lasti,“ meenutas Park.

„Hakkasin pikapeale režissööriks ja tegin ligi 10 aastat kunstisaateid – kokku üle 50 portree Eesti kunstnikest, telelavastusi ja telefilme kunstnikest. Nõukogude ajal tegin moesaateid ja pärast USAst tagasitulekut naistesaateid ning hommikutelevisiooni. Viimased 15 aastat toodan reisisaateid. ETVs jookseb juba kuuendat hooaega „Reisile minuga“, mille autor, produtsent ja režissöör ma olen.“

„Saatejuhtide vahetus. Legendide eri“ saab alguse 5. septembri hommikul, kui „Maahommikus“ tulevad eetrisse kõik need tegijad, kes on saadet läbi aegade juhtinud. Tiina Park juhib vanemaealiste saadet 6. septembril.

Tagasi üles