Kindlasti olete teiegi nõutult leti ees seisnud, kui apteeker küsib: „Kas soovite originaal- või koopiaravimit?” Kumba eelistada? Mille põhjal otsustada, annab 60+ lugejatele teada Benu Viru platsi apteegi proviisor Sille Krüger.
Paljudest õpetustest võib välja lugeda, et elu on kordumatu ja väärib elamist alati. Aga kuidas hakkama saada siis, kui mõtetes tiirlevad äsja diagnoositud krooniline haigus, sellega toimetulek ja ees virvendav masendav tulevik. Kellega oma muret jagada ja kuidas halvimatest mõtetest hoiduda, kirjutab värskes 60+ numbris psühholoog ja Tartu Ülikooli õppejõud Maria Teiverlaur.
Möödunud majanduslangusest tingitud töötasu kaotamine pani inimesi mõtlema sellele, kuidas oma sissetulekut suurendada. Siis sobis selleks ka kutsehaigushüvitis. Praegu on see asendunud töökohast kinnihoidmisega, mille nimel tervisehäireid eiratakse, kirjutab tööinspektsiooni töötervishoiu inspektor Egle Heimonen. Värskest 60+ numbrist saab teada, mis vahe on tööst tingitud haigusel ja kutsehaigusel, ning inspektor annab ka õigusalast nõu, mida ette võtta ja kuidas abi saada.
Tea Raidsalu jagab ajakirjas nippe, kuidas vanast asjast rannaskäijale omapäraseid abivahendeid teha.
Kokaraamatute autor Sille Varblane jagab häid retsepte ja kirjutab, mida tervisest pakatavate suviste marjadega ette võtta.
Ajakirjast 60+ leiate ka suure ristsõna, vahvad lugejakirjad ja muudki.
Kellele ei tule 60+ maakonnalehega postkasti või need, kes pole ajakirja endale veel tellida jõudnud, saab selle osta hinnaga 2,50 ka suurematest kauplusekettidest (A&O, Comarket, Konsum, Maksimarket, Maxima, Prisma, Rimi, Selver, Säästumarket, Stockmann), R-kioski müügikohtadest, Statoili tanklatest ja muudest ajakirjanduse müügikohtadest üle Eesti.
Ajakirja 60+ tellimishind üheks kuuks maksab 2 eurot, terve aasta tellimusele kehtib praegu soodushind 11 eurot.
Varasemate ajakirja numbritega saad tutvuda SIIN.