Tiia: Meil on kahe peale kolm poega ja lapselapsi juba kuus. Lastega on meil väga vedanud.
Ingo: Tiial on esimesest abielust poeg Rasmus. Elukutselt on ta arst, aga elu sunnil hakkas ärimeheks. Neil on abikaasa Katriniga neli last. Kõige vanem poeg, 18-aastane Madis, tuli sõjaväest ja jätkab õpinguid Tallinna Tehnikaülikoolis. Kaksikud Monika ja Tõnis lähevad sügisel Pärnu Sütevaka Gümnaasiumi 6. klassi, Tuuli on 2-aastane. Minu esimesest abielust poeg Ott ei ela praegu Eestis, tema tütar Janeli käib aga ka Pärnus koolis ja läheb 9. klassi. Käime neid kõiki aeg-ajalt vaatamas. Meie ühine poeg Mart elab Tallinnas, juhib Eesti Televisiooni meelelahutussaateid. Abikaasa Anuga on neil 4-kuune tütar Nele. Tema on meil kõige sagedasem külaline, vaatame temaa järele, kui vanematel on midagi ees.
Tiia: Mul on nii hea meel, et meie pere kaks noorimat last on tüdrukud. Kuna meil on ju olnud pojad, siis nooruses nägin ma ainult poisse. Nüüd lõpuks olen saanud niisuguse kingituse! Ma muudkui imetlen neid väikesi tüdrukuid: kui ilusad nad on ja kui armsad. Väga tahaks, et neil läheks elus kõik hästi.
Missugused on need traditsioonid, mis aitavad ka teie peret koos hoida?
Tiia: Jaanipäeval saame alati kokku Rasmuse pere juures Pärnus.
Ingo: Grillime liha, joome veini.
Tiia: Jõulude ajal käime samuti Pärnus, püüame siis kõik koos olla.
Mulle meeldib mõnikord süüa teha - igasuguseid huvitavaid toite. Toidud peavad tulema otse ahjust või pliidilt, ma ei tee neid kunagi ette valmis. Niimoodi võin ma keeta-küpsetada terve päeva, kusjuures energiat nõuab just õige ajastamine. Sellistel puhkudel on Mardi pere oodatud meile mitmekäigulisele lõunale. Kui Rasmus oma perega Pärnust külla tuleb, on samamoodi. Seegi on üks meie pere traditsioone, mis aitab edasi kanda oma kodu kogemust.