Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Nõmme 65+ kinoklubi alustab aastat maailmakuulsa muusikafilmiga

Judi Dench muusikalifilmis «Cats» FOTO: Universal Pictures

Reedel, 7. veebruaril on nõmmekatel võimalus vaadata Mustamäel Apollo kinos Andrew Lloyd Webberi muusikalil põhinevat filmi „Cats“. Väärikas eas filmihuvilistele mõeldud kinoklubi toimub Nõmmel juba teist hooaega.

Nõmme linnaosa vanema Grete Šillise sõnul osutus kinoklubi projekt Nõmmel eelmine aasta väga menukaks ja kindlasti jätkatakse samal kursil ka uuel aastal.

„Alustame aastat Andrew Lloyd Webberi muusikaliga „Cats“,“ lausus linnaosavanem. „Kinoklubi raames ei olegi me veel muusikalifilme näidanud ja mis võiks olla veel sobivam selle traditsiooni murdmiseks kui üks maailma kuulsaimaid ja hinnatuimaid muusikale.“

Filmiversiooni Andrew Lloyd Webber’i populaarsest lavamuusikalist “Cats” toob kinopubliku ette Oscariga pärjatud režissöör Tom Hooper. Muusikalina on “Cats” lavale jõudnud enam kui 50 riigis, 19 keeles ja esitatud enam kui 81 miljonile vaatajale, mis teeb sellest kõigi aegade ühe edukaima šõu.

Nõmme linnaosa valitsus on kinoklubi 65+ raames näidanud Nõmme eakatele kahe aasta jooksul kaheksat filmi. Viimati vaatasid eakad detsembris südamlikku Rootsi komöödiat „Britt-Marie oli siin“.

Kino külastuseks on vajalik ennast registreerida hiljemalt 3. veebruariks Nõmme linnaosa valitsuse infosaalis (Valdeku 13), eakate päevakeskuses (Viisi 29) või telefonil 645 7333.

Tagasi üles
Back