Pärnu linn tunnustas väärikate ülikooli eestevedajat

Tartu ­ülikooli Pärnu kolledži väärikate ülikooli ­projektijuht Mari Suurväli on pakkunud hõbejuukselise põlvkonna enesetäiendamise võimalusi.

FOTO: Mailiis Ollino

Pärnu linnavolikogu otsustas anda Pärnu teenetemärgi neljale inimesele, kellel on silmapaistvaid teeneid Pärnu linna ees. Üheks teenetemärgi saajaks on ka Tartu ülikooli Pärnu kolledži väärikate ülikooli projektijuht Mari Suurväli.

Suurväli saab teenetemärgi Pärnu hariduselu rikastamise, majandusõppe edendamise ning väärikate ülikooli pikaaegse ja eduka eestvedamise eest.

Suurväli on kümne aasta jooksul juhtinud Tartu ülikooli Pärnu kolledži väärikate ülikooli, mille kaudu on aktiivsesse haridusellu kaasatud sadu väärikas eas pärnakaid. Väärikate ülikool on aidanud eakaid vaimselt ärksatena hoida, arendanud toimetulekuoskusi kaasaegses digiühiskonnas ja laiendanud osalejate üldist silmaringi.

Lisaks sellele on Suurväli aastaid edendanud majandusõppe pakkumist Pärnu koolides, olles majandusõpetajate ainesektsiooni juht ja õpilasfirmade ühisürituste korraldaja.

Lisaks talle saavad teenetemärgi Pärnu toidupanga koordinaator Erika Kukk, Pärnu Ühisgümnaasiumi direktor Mart Kuuskmann ja Pärnu Koidula gümnaasiumi õpetajale Sirje Miglai.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles