Tartu eakaid oodatakse vabariigi 101. sünnipäeva kontsertaktusele

Kaunimate Aastate Vennaskond

FOTO: Ansambli kodulehekülg

Tartu eakaid oodatakse 1. märtsil kell 11 Pauluse kirikus toimuvale Eesti Vabariigi 101. sünnipäevale pühendatud kontsertaktusele.

Tartu abilinnapea Mihkel Leesi sõnul soovib Tartu linn Eesti Vabariigi aastapäeva tähistada ka koos vanemas eas tartlastega, et tänada neid panuse eest Eesti elu edendamisse ja Tartu linna arengusse.

"Aktusel peame kindlasti meeles ka Tartu eakate organisatsioone, kes on väga aktiivsed ja elujõulised ning kelle tegevus pakub paljudele eakatele suurepäraseid võimalusi eneseteostuseks, terviseedendamiseks ning omavaheliseks suhtluseks,“ lisas Lees.

Pauluse kirikus toimuval kontsertaktusel esineb peokõnega linnakirjanik Vahur Afanasjev ja meeleolu loob Kaunimate Aastate Vennaskond.

Tartu Linnavalitsus ja Pauluse kirik ootavad rohkearvulist osavõttu! Tartu linn korraldab eakatele Eesti Vabariigi aastapäeva vastuvõttu juba teist aastat ning muudab selle iga-aastaseks traditsiooniks. Eelmisel aastal toimus EV100 pidulik üritus Eesti Rahva Muusemis ja kokku osales seal ligi 1000 eakat tartlast.

Fotomeenutus eelmisel aastal toimunud vastuvõtult.

FOTO: Berta Vosman (ERM)


Tagasi üles