Eesti pensionär pühendab hiigelsuure loteriivõidu perele

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

FOTO: TOOMAS HUIK/PM/SCANPIX BALTICS

Eelmisel reedel võitis üks õnnelik Eesti lotomängija Eurojackpoti 5+1 võidutasandiga 321 831,80 eurot. Võidupilet osteti Viimsi Selverist.

Võitjaks osutus Harjumaal elav pensionär, kes käis täna Eesti Lotos võitu vormistamas koos tütre ja tütrepojaga. Naine rääkis võitu vormistades, et elab koos tütre perega ning pere rahaline olukord on olnud pigem pingeline – oma keerulisest elust kõneledes tulid pisarad silma nii naisel endal, kui ka lapselapsel ja võitu vormistanud lototöötajal.

Naine rääkis ka, et vahetult peale loosimist – kuuldes, et Eestis on nädala jooksul võidetud juba teine suur võit, pahandas ta omaette, et kõik muudkui võidavad. Seetõttu ei uskunud naine oma kõrvu, kui eile müügikohas piletit kontrollides kuulis, et just tema piletil on suurim võit.

Ei uskunud ka siis, kui koos lapselapsega koju jõudes arvutist võidunumbreid uuris. Ja eilse öö veetis vanaproua unetult.

Naine on olnud järjepidev lotomängjija, kes on võimalusel alati ostnud ühe pileti nii Bingo lotot, Vikinglottot kui Eurojackpoti. Suurimaks võiduks seni on naisel olnud Eurojackpotiga sel aastal võidetud 8 eurot.

Võidurahaga plaanib naine tasuda oma tütre pere eluaseme laenu, ning toetada oma teist last ning lapselapsi.

    Tagasi üles