Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

60+ festivali programm

4.‒5. okt Salme Kultuurikeskuses

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
FOTO: 60+

60+ festivali programm 04.‒05. oktoobril Salme Kultuurikeskuses

4. oktoobril 2017

Maja avatakse kl 9.

Teatrisaal, I korrus

10.30‒11.00    Ajakiri 60+ esitleb: «Purjelaevaga Gröönimaal», rännumees Hendrik Relve

11.00‒12.30    Apotheka esitleb: «Normaalsest söömisest, joomisest ja ka toidulisanditest». Dr Mihkel Zilmer

13.00‒13.15    PAUS. Saal tühjaks

13.00   ERIPROGRAMM. Ajakirja 60+ esindaja avasõnad

13.05   Tallinna linna poolt tervitab külalisi Taavi Aas

13.15   Sotsiaalkaitseministri Kaia Iva tervituskõne

13.30‒14.30 Esinevad ansambel «Kukerpillid» ja Juss Haasma

Eriprogrammi ajal pääseb saali üksnes piletiga.

14.30‒14.45    PAUS

14.45‒15.45    Apotheka apteekri infotund: «Hea uni on heaolu alus», Catri Valner

15.45‒16.30    Kolme sambaga elukool Sentabis ‒ liikumine, suhtlemine ja mälutrenn, Mall Maasik

16.30‒17.00    «Kuidas ma saaksin meditsiinisüsteemis paremat abi?», Eesti Patsientide Liit

Corega saal, II korrus

10.30‒11.15    «Mis maksab mets?», Lehar Lindre

11.15‒11.45    «Hambaproteeside kasutamine ja hooldamine», Jevgenia Šamarin

12.00‒12.45    «Pärimusmeditsiin ja apiteraapia», Ene Laur

13.00‒13.30    «Ravimtaimeabi südame terviseks», Irje Karjus

14.00‒14.45    Haigekassa loeng «Patsiendijuhend ‒ abivahend patsiendile», Mare Oder, ravikvaliteedi peaspetsialist

15.00‒15.30    «Hambaproteeside kasutamine ja hooldamine», Jevgenia Šamarin

15.30‒16:15    «Dementsus – mis see on, kuidas ära tunda ja kuidas sellega toime tulla», Riina-Renate Int, Ida-Tallinna Keskhaigla õendus- ja hooldusabikliiniku II õendusabi osakonna õendusjuht

RÕÕM LIIKUMISEST saal, III korrus

09.50   Rõõm liikumisest VÕIMLEMINE

10.00   Naisteansambel Leelo

10.15   Laulugrupp Helisev Horoskoop

10.30   Liikumisrühm Mamma Mia

10.45   Tantsugrupp Ristikheina selts

11.00   Rõõm liikumisest VÕIMLEMINE

11.10   Tantsugrupp Folklooriselt Kunglarahvas

11.25   Tantsugrupp Kaasike

11.40   Tantsugrupp Vöökudujad

11.55   Laulugrupp VIA Rotiküla Vanamehed

12.10–12.30    PAUS

12.30   Tantsugrupp Salome

12.45   Vokaalansambel Rannavaresed

13.00   Tantsugrupp Nõmmeliined

13.15   VIA Metsatuka Muusikud

13.30–13.50    PAUS

13.50   Laulugrupp Soliid

14.05   Viljandi Maakonna pensionäride ühenduse näitering

14.20   Rõõm liikumisest VÕIMLEMINE

14.30   Tantsugrupp Folkloorirühm Mesilane Pärnust

14.45   Näitering Kolmas Voorus

15.00   Rõõm liikumisest VÕIMLEMINE

15.10–15.25    PAUS

15.25   Laulugrupp Mõnusalt

15.40   Tantsugrupp Vesiroos

15.55   KARMOŠKASEMUD

16.10   Tantsugrupp ILSE

16.25   Tantsugrupp Raudrohi

16.40   Tantsugrupp Räämakad

16.45   Tantsugrupp Blaubard

Maja suletakse kl 17.

5. oktoobril 2017 Tallinna päev

Maja avatakse kl 9.00

Teatrisaal, I korrus

10.00‒10.15    Tallinna Päeva avamine, abilinnapea Merike Martinsoni tervituskõne

10.15‒10.25    Tallinna Kristiine linnaosa vanema tervituskõne

10.30‒11.45    Apotheka esitleb: «Normaalsest söömisest, joomisest ja ka toidulisanditest». Dr Mihkel Zilmer

11.45‒11.55    Tallinna Mustamäe linnaosa vanema Helle Kalda tervituskõne

12.00‒12.30    PAUS. Saal tühjaks

12.30‒13.30    ERIPROGRAMM. Konkursi «Aastad täis sära ja väärikust» laureaatide väljakuulutamine ja tunnustamine; elutööpreemia üle andmine; auhinnad annab kätte ajakirja 60+ peatoimetaja Eve Rohtla.

13.30‒14.30    Esinevad ansambel «Kukerpillid» ja Juss Haasma

14.30‒15.00    Ajakiri 60+ esitleb: Jan Uuspõld monokomöödias «Brüsseli kapsas»

Eriprogrammi ajal pääseb saali üksnes piletiga.

15.00‒15.30    Tallinna Kesklinna Valitsuse uus päevakeskus. Tutvustab Taavi Pukk, kesklinna vanem

15.30‒15.40    Eakate Nõukogu tegemistest Põhja-Tallinnas kõneleb linnaosa vanem Raimond Kaljulaid

15.40‒16.40    Apotheka apteekri infotund: «Hea uni on heaolu alus», Catri Valner

16.40–16.45    Ajakiri 60+ loosib festivalil kupongi täitnud tellijate vahel välja Ave Nahkuri maali

Corega saal, II korrus

10.00‒10.45    «Mis maksab mets?», Lehar Lindre

10.45‒11.15    «Hambaproteeside kasutamine ja hooldamine», Jevgenia Šamarin

11.15‒12.00    «Pärimusmeditsiin ja apiteraapia», Ene Laur

12.00‒13.00    Noorendavad ravimtaimed ja taimerohud, Kalev Kurrot

13.00‒13.45    Haigekassa loeng: «Haigekassa hüvitised ja soodustused eakale», Malle Vahtra, haigekassa usaldusarst

14.00‒14.45    Statsionaarsest õendusabist kõneleb Ida-Tallinna Keskhaigla õendus- ja hooldusabikliiniku direktor Eve Karmo

14.45‒15.15    «Hambaproteeside kasutamine ja hooldamine», Jevgenia Šamarin

15.30‒16:15    «Seedetrakti alumise osa sisemine ilu monitoril», dr Peeter Kõiva, Ida-Tallinna Keskhaigla gastroenteroloogiakeskuse juhataja

RÕÕM LIIKUMISEST saal, III korrus

10.00   Tantsugrupp Kateriine

10.15   Kohtla-Järve Kultuurikeskuse seenioride linetantsurühm A.C.D:

10.30   Akordioniklubi Amulett

10.45   Laulugrupp Liisud

11.00   Rõõm liikumisest VÕIMLEMINE

11.10   Mõniste Rahvamaja ansambel «Mehkarid»

11.25   Lasnamäe linnaosa vanema asetäitja Jaanus Riibe tervitus

11.40   Lindakivi  keskuse Seenioritantsurühm «Pihlakobar»

11.55   Tantsugrupp Karukell

12.10   Rõõm liikumisest VÕIMLEMINE

12.20–12.50    PAUS

12.50   Anne Vatter ja lapselaps Marie Helene

13.05   Rudolf Ernesaks

13.20   Kapell VIMP

13.35   Tantsugrupp Alhambra

13.50   Laulugrupp Valgevene ansambel «Ljanok»

14.05   Rõõm liikumisest VÕIMLEMINE

14.15   Mustlastantsutrupp SHATRITSA

14.30   Klaveriansambliselts Allegro

14.45   Tantsugrupp Sügisõied

15.00–15.20    PAUS

15.20   Laulugrupp Ju-Vega

15.35   Rakvere Kultuurikeskuse Anu

16.50   Rõõm liikumisest VÕIMLEMINE

16.00   Tantsugrupp Kedrus

16.15   Tantsugrupp «ДАЛЕКО ЛИ ДО ТАЛЛИНА?»

16.30   3 sopranit ja kontsertmeister Benno + Leonard Kelle

Maja suletakse kl 17

Tagasi üles